OKAZJA: Xbox Series X + Assassin’s Creed Mirage + EA Sports FC 24 dostępne za 2599 zł

Xbox Series X + EA Sports FC 24 + Assassin's Creed Mirage

W RTV Euro AGD można dostać w fajnej cenie Xboxa Series X z Assassin’s Creed Mirage i EA Sports FC 24. Zestaw konsoli z grami kosztuje 2599 zł. Wysyłka rozpocznie się po jutrzejszej premierze pierwszej z tych gier.

Kup Xbox Series X + Assassin’s Creed Mirage + EA Sports FC

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.