Xbox Series X + Battlefield 2042 + Microsoft Xbox Series Stereo Headset + dodatkowy pad za 3095,86 zł z wysyłką

Xbox Series X + Battlefield 2042 + Microsoft Stereo Headset + dodatkowy pad

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem Xboxa Series X, to teraz w niezłej cenie można dorwać całkiem ciekawy zestaw. Poza samą konsolą w pakiecie zawarto też Battlefielda 2042, słuchawki przewodowe Microsoft Xbox Series Stereo Headset oraz dodatkowego pada. Zestawy sprzedają się na pniu, więc lepiej nie zwlekać z zakupami.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z grą Battlefield 2042, słuchawkami Microsoft Xbox Series Stereo Headset oraz dodatkowym padem

Aby zgarnąć powyższy zestaw za 3095,86 zł zamiast 3317 zł, trzeba dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można uregulować nawet pół roku po złożeniu zamówienia) – wtedy sklep zapłaci za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu cena zmaleje do podanej kwoty. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z