Xbox Series X + Call of Duty: Modern Warfare 3 + Forza Horizon 5 dostępne za 2349 zł

Xbox Series X + Call of Duty Modern Warfare 3 + Forza Horizon 5

W RTV Euro AGD pojawiła się fajna okazja na Xboxa Series X. Za zestaw z konsolą, Call of Duty: Modern Warfare 3 i Forza Horizon zapłacimy jedynie 2349 zł. Obecnie pakiet jest dostępny w przedsprzedaży, jako że nowa część CoD-a debiutuje 10 listopada.

Kup Xbox Series X + Call of Duty: Modern Warfare 3 + Forza Horizon 5

Dostawa zestawu do domu jest darmowa. Call of Duty: Modern Warfare 3 otrzymamy w wydaniu fizycznym, a Forza Horizon 5 w postaci kodu aktywacyjnego.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.