MEGA OKAZJA: Xbox Series X z Diablo 4 i… trymerem dostępny za 2202,41 zł!

Xbox Series X Diablo 4

W sklepie NEONET ruszyła fantastyczna promocja, w ramach której można kupić Xboxa Series X w zestawie z Diablo 4 i… trymerem za jedyne 2202,41 zł. Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć. Z takiej okazji aż żal nie skorzystać!

Kup Xbox Series X z Diablo 4 i trymerem

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych NEONET. Zestaw można też kupić na raty.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.