Xbox Series X z Diablo 4 dostępny za 2699 zł

Xbox Series X Diablo 4

W Media Markt pojawiła się właśnie ciekawa promocja na Xboxa Series X z Diablo 4. Cena konsoli wraz z grą wynosi w tym sklepie 2699 zł, co jest kwotą niższą o kilkadziesiąt złotych od standardowej. Zdecydowanie warto rozważyć więc taką ofertę!

Kup Xbox Series X z Diablo 4

Dostawa kurierem do domu i do Paczkomatów inPost jest darmowa. Konsolę z grą można również odebrać w sklepach stacjonarnych Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.