Xbox Series X w zestawie z dwoma padami za 2099 zł!

Xbox Series X

Na Allegro pojawiła się zapowiedź wyjątkowo interesującej okazji, która będzie wręcz idealna dla wszystkich rozważających zakup sprzętu nowej generacji. Mowa dokładnie o konsoli Xbox Series X z dwoma kontrolerami, która wyceniona została na kwotę 2099 zł! Sprzęt jest nowy, a promocją objęte jest tylko 486 sztuk, więc warto czym prędzej decydować się na zakup i oczekiwać startu akcji.

Kup Xbox Series X + dodatkowy kontroler

Jeśli opcja zakupu nie jest dostępna w momencie, w którym przeglądacie tę ofertę, to po zalogowaniu do Allegro wystarczy kliknąć przycisk „Polub”, aby otrzymać powiadomienie o starcie sprzedaży.

Dostawa jest darmowa dla wszystkich posiadaczy Allegro Smart. Istnieje opcja rozłożenia zakupu na 15 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.