„Goły” Xbox Series X dostępny za 2612 zł, zestaw z dwiema grami w cenie 2797 zł. Możliwe 30 rat 0%

Xbox Series X + FIFA 22 + Forza Horizon 5

Xbox Series X to niezwykle chodliwy towar, którego ceny potrafią przyprawić o zawrót głowy. Na szczęście teraz w sklepach pojawiły się całkiem przyzwoite oferty, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, a szczególnie w obecnych czasach. Znając życie, sprzęt wyprzeda się w mgnieniu oka, więc jak zawsze zalecamy szybkie dokonanie zakupu.

Kup Xboxa Series X

Aby nabyć konsole w obniżonych cenach, trzeba dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklepy uregulują za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy zauważalnie mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa zarówno w Media Expert jak i RTV EURO AGD. Odbiór osobisty w salonach stacjonarnych również.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.