Xbox Series X (edycja limitowana Halo Infinite) + Xbox Elite Series 2 nawet za 3218,14 zł z wysyłką!

Xbox Series X Edycja limitowana Halo Infinite + kontroler Xbox Elite Series 2

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się bardzo ciekawa oferta na zestaw składający się z limitowanej edycji konsoli Xbox Series X z motywem Halo Infinite i kontrolera Xbox Elite Series 2. Okazja raczej długo nie potrwa, więc lepiej nie zwlekać z zakupami.

Kup konsolę Xbox Series X (edycja limitowana Halo Infinite) w zestawie z kontrolerem Xbox Elite Series 2

Aby zgarnąć powyższy zestaw za 3218,14 zł zamiast 3448 zł, trzeba dokonać zakupu na 30 rat 0% – wtedy sklep zapłaci za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu cena zmaleje do podanej kwoty. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.