Xbox Series X z grami F1 22 i LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępny za 2499 zł!

Xbox Series X + LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów + F1 22

W sklepie Media Expert wystartowała dobra promocja na konsolę Xbox Series X w zestawie z grami F1 22 i LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Pakiet można kupić za 2499 zł. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo promocja trwa tylko do jutra do 23:59 lub wyczerpania zapasów.

Kup Xboxa Series X z F1 22 i LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Zestaw można też kupić na raty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.