Xbox Series X + Lords of the Fallen za 2199 zł w polskich sklepach

Xbox Series X Lords of the fallen

W sklepie Avans pojawiła się wyjątkowo atrakcyjna oferta na pakiet z Xbox Series X. Cena konsoli z padem oraz pudełkową wersją Lords of the Fallen została ustalona na 2199 zł. Nie da się ukryć, że jest to nie lada okazja i chętnych na pewno nie zabraknie.

Kup Xbox Series X + Lords of the Fallen

Dostawa kurierem i do Paczkomatu InPost jest darmowa. W obu przypadkach istnieje możliwość zakupu ratalnego.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.