Xbox Series X z oficjalnymi słuchawkami i grą FIFA 22 dostępny za 2699 zł

Xbox Series X + Microsoft Xbox Series Stereo Headset + FIFA 22

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała bardzo dobra oferta na zestaw z Xboxem Series X. Otóż konsolę w pakiecie z oficjalnymi słuchawkami przewodowymi oraz grą FIFA 22 można kupić za 2699 zł. Biorąc pod uwagę ceny akcesoriów, to całkiem fajna promocja, która niestety obowiązuje tylko dziś do 23:45 lub wyczerpania zapasów.

Kup zestaw z Xboxem Series X

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Zestaw można też kupić nawet na 6 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.