Kup Xbox Series X|S i otrzymaj EA Sports FC 24 za 1 zł! Świetna promocja w RTV Euro AGD

Xbox Series X S promocja EA Sports FC 24 za 1 zł

W RTV Euro AGD ruszyła właśnie świetna promocja. Dzięki niej osoby, które kupią Xbox Series X|S, otrzymają cyfrową lub pudełkową wersję EA Sports FC 24 za symboliczną złotówkę.

Jeżeli zdecydujecie się na zamówienie jeszcze dziś, grę dostaniecie już jutro. Zakupy zrealizowane od 29 września oznaczają wysyłkę EA Sports FC 24 w późniejszych dniach. Zasady promocji oraz harmonogram dostaw zostały dokładnie opisane w tym miejscu.

Oto jak zrealizować kod rabatowy na grę przy zakupie konsoli:

Zestaw z konsolami objęte promocją można kupić poniżej. Zacznijmy od Xboxa Series S.

Kup Xbox Series S + EA Sports FC 24 za 1 zł

Z kolei oferty na konsolę Xbox Series X znajdują się poniżej.

Kup Xbox Series X + EA Sports FC 24 za 1 zł

Dostawa konsol do domu jest darmowa. Każdy zestaw można też kupić na raty.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.