Xbox Series X w zestawie z FIFĄ 22 dostępny za 2630 zł z wysyłką! Zostało kilka sztuk

Xbox Series X + FIFA 22

Jeśli planujecie zakup Xboxa Series X, to obecnie obowiązuje bardzo fajna oferta na zestaw z grą FIFA 22. Konsole sprzedają się naprawdę szybko, więc zainteresowanym osobom radzimy się spieszyć, bo znając życie, promocja zaraz dobiegnie końca. W momencie publikacji niniejszego wpisu w tytułowej cenie zostało jeszcze 8 zestawów.

Kup Xboxa Series X w zestawie z grą FIFA 22

Aby kupić powyższy zestaw za 2630,14 zł zamiast 2818 zł, należy dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z