Super okazja: Xbox Series X w zestawie z padem Elite Series 2 dostępny za 2985 zł z wysyłką!

Xbox Series X + pad Xbox Elite Series 2

Wiadomo, że dostępność Xboxa Series X wciąż jest fatalna, ale teraz w RTV EURO AGD pojawił się rewelacyjny zestaw w nadwyraz atrakcyjnej cenie. Pakiet składa się oczywiście z samej konsoli, a także dodatkowego pada Xbox Elite Series 2, którego cena regularna w sklepach wynosi aż 749 zł. Zakładając odsprzedaż kontrolera za ~650 zł, samą konsolę można mieć za niecałe 2350 zł! Oferta jest naprawdę dobra, więc raczej długo nie potrwa; radzimy złożyć zamówienie czym prędzej.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z dodatkowym padem Xbox Elite Series 2

Aby kupić powyższy zestaw za 2985,74 zł zamiast 3199 zł, należy dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z