Xbox Series X w zestawie z padem Elite Series 2 i słuchawkami bezprzewodowymi dostępny za 3357 zł z wysyłką

Xbox Series X + dodatkowy kontroler Xbox Elite Series 2 + słuchawki bezprzewodowe Microsoft Xbox Series Stereo Headset

Wszyscy wiemy, że dostępność Xboxa Series X wciąż jest fatalna, ale teraz w RTV EURO AGD pojawił się całkiem opłacalny zestaw. Pakiet składa się oczywiście z konsoli, a także dodatkowego kontrolera Xbox Elite Series 2 oraz słuchawek bezprzewodowych Microsoft Xbox Series Stereo Headset. Po zsumowaniu cen wszystkich elementów wychodzi na to, że finalna kwota jest bardzo uczciwa.

Kup Xboxa Series X w zestawie z dodatkowym padem Xbox Elite Series 2 i słuchawkami bezprzewodowymi Microsoft Xbox Series Stereo Headset

Aby kupić powyższy zestaw za 3357,20 zł zamiast 3597 zł, należy dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z