OKAZJA: Xbox Series X z Diablo 4 dostępny za 2289 zł! Możliwe 10 rat 0%

Xbox Series X Diablo 4

W oficjalnym sklepie Allegro ruszyła świetna promocja na Xboxa Series X w zestawie z Diablo 4. Pakiet można obecnie kupić za jedyne 2289 zł, co jest wręcz rewelacyjną ceną. Promocja jest ograniczona czasowo, więc nie radzimy zwlekać z zakupami.

Kup Xboxa Series X z Diablo 4

Darmowa dostawa dla posiadaczy Allegro Smart, koszty wysyłki bez abonamentu zaczynają się od 12,99 zł. Sprzęt można też kupić nawet na 10 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.