Świetna cena: Xbox Series X z dodatkowym padem oraz grami Far Cry 6 i FIFA 22 dostępny za 2799 zł!

Xbox Series X + dodatkowy kontroler (biały) + Far Cry 6 + FIFA 22

W sklepie RTV EURO AGD właśnie pojawiła się rewelacyjna oferta na konsolę Xbox Series X w zestawie z dodatkowym padem oraz grami Far Cry 6 i FIFA 22. Cena jest niezwykle atrakcyjna, dlatego zainteresowanym osobom radzimy szybkie dokonanie zakupu, bo znając życie, zestawy wyprzedadzą się w mgnieniu oka.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z dodatkowym padem oraz grami Far Cry 6 i FIFA 22

Aby zgarnąć powyższy zestaw w obniżonej cenie, należy dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za was 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacicie zauważalnie mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA