Xbox Series X z Forza Horizon 5 Premium Edition dostępny w promocji od 2199 zł (360 zł taniej)

Xbox Series X Forza Horizon 5 bundle

W polskich sklepach ruszyła świetna promocja na Xboxa Series X w zestawie z grą Forza Horizon 5 Premium Edition. Takowy pakiet można obecnie kupić od 2199 zł, co jest obniżką równą 360 zł. Zainteresowanym zdecydowanie polecamy się spieszyć!

Kup Xbox Series X z Forza Horizon 5 Premium Edition

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa w obu sklepach, tak samo odbiór osobisty w salonach stacjonarnych. W Media Expert sprzęt można też kupić nawet w 20 ratach 0% (w NEONET również są raty, ale nie 0%).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.