MEGA OKAZJA: Xbox Series X z grą Cyberpunk 2077 dostępny za 2332 zł z wysyłką!

Xbox Series X + Cyberpunk 2077

Właśnie pojawiła się rewelacyjna oferta na Xboxa Series X w zestawie z grą Cyberpunk 2077. W tym roku lepszej okazji już raczej nie będzie, więc lepiej nie zwlekajcie z zakupami. Znając życie, za maksymalnie kilkanaście minut cały nakład zostanie wyprzedany.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z grą Cyberpunk 2077

Aby zgarnąć powyższy zestaw za 2332,40 zł zamiast 2499 zł, trzeba dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Aktualizacja – 16.12.2021 13:23

Mimo że powyższa oferta dobiegła końca, to w sklepie NEONET pojawiły się całkiem ciekawe zestawy, które mogą was zainteresować. Znajdziecie je tutaj.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z