MEGA OKAZJA: Xbox Series X z grą Cyberpunk 2077 dostępny za 2332 zł z wysyłką!

Xbox Series X + Cyberpunk 2077

Właśnie pojawiła się rewelacyjna oferta na Xboxa Series X w zestawie z grą Cyberpunk 2077. W tym roku lepszej okazji już raczej nie będzie, więc lepiej nie zwlekajcie z zakupami. Znając życie, za maksymalnie kilkanaście minut cały nakład zostanie wyprzedany.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z grą Cyberpunk 2077

Aby zgarnąć powyższy zestaw za 2332,40 zł zamiast 2499 zł, trzeba dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualizacja – 16.12.2021 13:23

Mimo że powyższa oferta dobiegła końca, to w sklepie NEONET pojawiły się całkiem ciekawe zestawy, które mogą was zainteresować. Znajdziecie je tutaj.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.