Świetna okazja: Xbox Series X z oficjalnymi słuchawkami i grą FIFA 22 dostępny za 2500 zł!

Xbox Series X + Microsoft Xbox Series Stereo Headset + FIFA 22

Dostępność zestawów z Xboxem Series X w dobrej cenie nadal nie jest porażająca, ale czasami trafiają się atrakcyjne oferty. A skoro o atrakcyjnych ofertach mowa, to w sklepie Media Expert właśnie wystartowała promocja na konsolę w zestawie z oficjalnymi słuchawkami przewodowymi oraz grą FIFA 22. Cena jest bardzo dobra, dlatego radzimy szybkie dokonanie zakupu, bo znając życie, sprzęt lada moment się wyprzeda.

Kup Xboxa Series X w zestawie z oficjalnymi słuchawkami i grą FIFA 22

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Zestaw można też kupić nawet na 20 odroczonych rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.