Xbox Series X z oficjalnymi słuchawkami oraz grami Battlefield 2042 i Forza Horizon 5 dostępny za 3049 zł z wysyłką

Xbox Series X + Microsoft Xbox Series Stereo Headset (przewodowe) + Forza Horizon 5 + Battlefield 2042

Xbox Series X to bardzo pożądany sprzęt, którego ceny wciąż potrafią odstraszać. Dobra wiadomość jest jednak taka, że teraz w RTV EURO AGD pojawiła się całkiem ciekawa oferta na konsolę w zestawie ze słuchawkami przewodowymi Microsoft Xbox Series Stereo Headset oraz grami Battlefield 2042 i Forza Horizon 5. Zainteresowanym osobom radzimy szybkie dokonanie zakupu, bo zapasy mogą się wyprzedać w każdej chwili.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z oficjalnymi słuchawkami przewodowymi oraz grami Battlefield 2042 i Forza Horizon 5

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Zestaw można też kupić na 10 rat 0%.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA