Xbox Series X z oficjalnymi słuchawkami oraz grami Far Cry 6 Złota Edycja i Crash Bandicoot 4 dostępny za 2999 zł

Xbox Series X + Microsoft Xbox Series Stereo Headset (przewodowe) + Far Cry 6 Złota Edycja + Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

W sklepie Media Expert właśnie wystartowała bardzo fajna promocja na konsolę Xbox Series X w zestawie z oficjalnymi słuchawkami przewodowymi oraz grami Far Cry 6 Złota Edycja i Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Obniżka raczej długo nie potrwa, więc zainteresowanym radzimy szybkie złożenie zamówienia.

Kup konsolę Xbox Series X z oficjalnymi słuchawkami oraz grami Far Cry 6 Złota Edycja i Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Co więcej, zestaw można też kupić nawet na 20 rat 0%.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z