OKAZJA: Xbox Series X za 1864,40 zł w 30 ratach 0%!

Xbox Series X

W sklepie RTV EURO AGD ruszyła fantastyczna promocja na Xboxa Series X. Konsolę w 30 ratach 0% można kupić za jedyne 1864,40 zł lub 1998 zł bez rat. Tak czy inaczej, oferta naprawdę dobra i zdecydowanie warto z niej skorzystać, jeżeli ktoś akurat polował na okazję na najmocniejszą maszynkę do grania od Microsoftu.

Kup Xboxa Series X

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Przy zakupie konsoli na raty, sklep spłaci za nas dwie raty, dzięki czemu finalna cena będzie niższa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.