[Black Friday] Xbox Series X taniej niż na premierę! Konsola dostępna za 2231,55 zł w 20 ratach 0%

Xbox Series X

Wystartowała jedna z najlepszych promocji na tegorocznym Black Friday! Konsolę Xbox Series X można kupić za 2231,55 zł w 20 ratach 0%, czyli taniej niż na premierę (2249 zł). Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup Xboxa Series X

Aby zgarnąć konsolę w cenie 2231,55 zł, trzeba dokonać zakupu na 20 rat 0% – wówczas Media Expert zapłaci za nas jedno zobowiązanie, dzięki czemu finalnie wydamy mniej. Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych.

PS. Jeśli szukacie innych ciekawych promocji na konsole, gry czy gamingowe akcesoria, to koniecznie zajrzyjcie do naszego zbiorczego artykułu z ofertami na Black Friday 2022!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.