Xbox Series X dostępny za 2299 zł! Możliwe 20 rat 0%, pierwsza płatność dopiero za 6 miesięcy

Xbox Series X

W sklepie Media Expert wystartowała bardzo dobra oferta na konsolę Xbox Series X. Sprzęt można obecnie kupić w cenie premierowej (2299 zł), a do tego nawet w 20 odroczonych ratach 0% z pierwszą płatnością dopiero za pół roku. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo znając życie, oferta lada moment dobiegnie końca!

Kup Xboxa Series X

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Przypominamy, że konsolę można też kupić nawet w 20 ratach 0% z opcją zapłaty pierwszego zobowiązania dopiero po upływie 6 miesięcy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.