OKAZJA: Xbox Series X dostępny za ~ 2100 zł z wysyłką! Kup konsolę 300 zł poniżej ceny regularnej

Regularna cena Xboxa Series X w Polsce to 2399 zł, ale okazuje się, że obecnie sprzęt można kupić dużo taniej i to w oficjalnym sklepie Microsoftu. Aby zaoszczędzić blisko 300 zł na najnowszym Xboxie, trzeba zapłacić kartami podarunkowymi, które można nabyć taniej, niż wynosi ich nominalna wartość. Dzięki naszej metodzie wyrwiesz konsolę za ok. 2100 zł! Zainteresowany(a)? Czytaj dalej.

Xbox Series X za ok. 2100 zł w Microsoft Store – jak zamówić konsolę 300 zł taniej?

Zakup Xboxa Series X w polskim Microsoft Store za ok. 2100 zł wymaga użycia kart podarunkowych. Cały proces od momentu zakupu giftcardów, aż po zamawianie konsoli przy ich użyciu, opisaliśmy poniżej. Kliknij poniższy przycisk, a poradnik krok po kroku zostanie rozwinięty.

Nie da się ukryć, że okazja jest wprost fenomenalna. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo zarówno konsole, jak i karty podarunkowe wyprzedają się na pniu. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.