OKAZJA: Xbox Series X dostępny za ~ 2100 zł z wysyłką! Kup konsolę 300 zł poniżej ceny regularnej

Regularna cena Xboxa Series X w Polsce to 2399 zł, ale okazuje się, że obecnie sprzęt można kupić dużo taniej i to w oficjalnym sklepie Microsoftu. Aby zaoszczędzić blisko 300 zł na najnowszym Xboxie, trzeba zapłacić kartami podarunkowymi, które można nabyć taniej, niż wynosi ich nominalna wartość. Dzięki naszej metodzie wyrwiesz konsolę za ok. 2100 zł! Zainteresowany(a)? Czytaj dalej.

Xbox Series X za ok. 2100 zł w Microsoft Store – jak zamówić konsolę 300 zł taniej?

Zakup Xboxa Series X w polskim Microsoft Store za ok. 2100 zł wymaga użycia kart podarunkowych. Cały proces od momentu zakupu giftcardów, aż po zamawianie konsoli przy ich użyciu, opisaliśmy poniżej. Kliknij poniższy przycisk, a poradnik krok po kroku zostanie rozwinięty.

Aby kupić Xboxa Series X za ok. 2100 zł, wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup 12 kart podarunkowych do Microsoft Store o wartości 200 PLN z poniższego sklepu.

Karta podarunkowa do Microsoft Store o wartości 200 PLN

Krok 2
Odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj po kolei zakupione karty podarunkowe.

Krok 3
Po aktywowaniu wszystkich kart podarunkowych rozpocznij proces zakupu Xboxa Series X w Microsoft Store; przejdź w ten link, a będąc już na stronie Xboxa, wciśnij zielony przycisk z napisem Finalizuj.

Krok 4
Będąc w koszyku, wciśnij zielony przycisk z napisem Finalizuj zakup.

Krok 5
Podaj swój adres do wysyłki i wciśnij zielony przycisk z napisem Wyślij na ten adres.

Krok 6
W polu Metoda płatności kliknij Edytuj i zaznacz opcję Saldo konta Microsoft.

Krok 7
Po wybraniu metody płatności wciśnij przycisk Kup teraz.

Krok 8
Wszystko gotowe. Właśnie nabyłeś(aś) Xboxa Series X za ok. 2110 zł! Dostawa kurierem do domu jest darmowa.

Nie da się ukryć, że okazja jest wprost fenomenalna. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo zarówno konsole, jak i karty podarunkowe wyprzedają się na pniu. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.