MEGA OKAZJA: 200 PLN do Xbox Store dostępne za 147 zł! Kup doładowanie i odbierz ponad 50 zł gratis

xbox giftcard 200 pln

W sklepie Eneba ruszyła niewiarygodnie dobra promocja na doładowanie o wartości 200 PLN do Xbox Store. Giftcardy można obecnie kupić za niecałe 150 zł od sztuki, co z kolei przekłada się na… ponad 50 zł gratis do wydania w sklepie Xboxa na gry, dodatki i abonamenty (np. Game Passa). Takie okazje nie zdarzają się często, żeby nie powiedzieć, że nigdy – zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup doładowanie 200 PLN do Xbox Store

  • Doładowanie 200 PLN do Xbox Store w sklepie Eneba – 200 zł / 147 zł (w koszyku wpisz kod rabatowy XGPPL, by obniżyć cenę o dodatkowe 3% – zjedź na dół strony i wybierz najtańszego sprzedawcę; jeżeli kupon nie działa, otwórz niniejszy poradnik w trybie incognito i powtórz cały proces)

Można kupić od razu kilka doładowań, aby zaoszczędzić jeszcze więcej. Kody trzeba aktywować na stronie reedem.microsoft.com.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.