SUPER OKAZJA: Doładowanie 200 PLN do Xbox Store dostępne za 175 zł! Wydaj 175 zł, otrzymaj 200 zł

xbox giftcard 200 pln

W sklepie Eneba ruszyła fantastyczna promocja na doładowanie do Xbox Store o wartości 200 PLN. Rzeczonego giftcarda można obecnie kupić za ok. 175 zł, a więc wydając 175 zł, otrzymujemy aż 200 zł do przeznaczenia na gry, dodatki lub abonamenty w sklepie Xboxa. Okazja jest ograniczona czasowo!

Kup doładowanie do Xbox Store (200 PLN)

  • Doładowanie do Xbox Store (200 PLN) w Eneba – 200 zł / ok. 175 zł (w koszyku wpisz kod rabatowy XGPPL200, by obniżyć cenę o dodatkowe 10% – zjedź na dół strony i wybierz najtańszego sprzedawcę; jeżeli kupon nie działa, otwórz niniejszy wpis w trybie incognito i powtórz cały proces)

Nie da się ukryć, że okazja jest naprawdę dobra – można powiedzieć, że 25 zł dostajemy… za darmo. Giftcard można zrealizować w Xbox / Microsoft Store na redeem.microsoft.com, a po jego aktywacji do naszego konta zostaną dodane środki (200 PLN) do wykorzystania na dowolne zakupy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.