Kontroler Xbox Wireless Mineral Camo Special Edition za 199 zł (taniej o 100 zł)

Xbox Wireless Mineral Camo

Padów do konsol nigdy dość, a zwłaszcza jeśli są one na swój sposób nietypowe i tanie. Taka właśnie okazja pojawiła się w sklepie Neonet, gdzie pad Xbox Wireless w stylu Mineral Camo dostępny jest za 199 zł. Oferta obowiązuje do 29 listopada, więc warto się pośpieszyć, jeśli akurat planowaliście taki zakup.

Kup Kontroler Xbox Wireless Mineral Camo Special Edition

Dostawa do domu oraz odbiór w Paczkomatach InPost jest zupełnie za darmo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.