Yakuza Complete Series dostępna za 151,09 zł!

Yakuza Complete Series

Na GOG-u pojawiła się właśnie niezwykle ciekawa promocja na Yakuza Complete Series. Za sześć tytułów z serii (0, Kiwami, Kiwami 2, remastery 3, 4 i 5 odsłony oraz The Song of Life) zapłacimy teraz zaledwie 151,09 zł. Cena wypada tym korzystniej, że sprzedawana przez polski sklep wersja jest pozbawiona zabezpieczeń DRM.

Kup Yakuza Complete Series

Warto wspomnieć, że przecenie uległa także opcjonalna zawartość do wyżej wymienionych tytułów. Można ją znaleźć na karcie produktu Yakuza Complete Series.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.