Zestaw gamingowy Trust Ziva (klawiatura, mysz, podkładka i słuchawki) dostępny za 32,99 zł

Zestaw gamingowy Trust Ziva

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się ciekawa oferta na pełny zestaw akcesoriów gamingowych Trust Ziva. Za 32,99 zł dostaniemy więc podświetlaną mysz oraz klawiaturę wraz z podkładką i słuchawkami. Promocja obowiązuje do 22 marca lub do wyczerpania zapasów, więc zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup Zestaw gamingowy Trust Ziva

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost kosztuje 9,90 zł. Odbiór w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD jest natomiast darmowy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.