Zestaw gamingowy Trust Ziva (klawiatura, podkładka, mysz i słuchawki) dostępny za 29,99 zł

Trust Ziva

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie ciekawa promocja. Dzięki niej można kupić taniej cały zestaw gamingowy do komputera, na który składają się klawiatura, podkładka, mysz i słuchawki. Sprzęt kosztuje zaledwie 29,99 zł.

Kup zestaw gamingowy Trust Ziva

Dostawa zestawu do domu lub do Paczkomatu inPost kosztuje 9,90 zł. Wyprzedaż potrwa do 27.07 do godziny 21:45 lub do wyczerpania zapasów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.