Zestaw HyperX (słuchawki Cloud Core + mikrofon SoloCast) dostępny za 369 zł! Możliwe raty 0% po 12,30 zł / msc

HyperX Streamer Starter Pack

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się promocja na HyperX Streamer Starter Pack, czyli zestaw składający się z naprawdę porządnych słuchawek gamingowych z mikrofonem oraz dodatkowego mikrofonu na USB. Za taki pakiet trzeba teraz zapłacić jedyne 369 zł, czyli o 100 zł taniej niż normalnie. Jest też opcja dokonania zakupu nawet na 30 rat 0%, płacąc wówczas po 12,30 zł miesięcznie – można ustawić przelew cykliczny i zapomnieć.

Kup HyperX Streamer Starter Pack

Dostawa kurierem do domu i do Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Promocja trwa do 9 maja do 23:45 lub wyczerpania zapasów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.