Zestaw klawiatury i myszki HP 300 w promocji za 99 zł (taniej o 40 zł)

HP 300

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na klawiaturę i myszkę HP 300. Zestaw kosztuje teraz 99 zł. Dobra opcja na biurowe peryferia.

Kup Zestaw HP 300

Dostawa zestawu kurierem do domu albo do Paczkomatu inPost od 9,90 zł. Klawiaturę i myszkę można też odebrać za darmo w RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.