PlayStation 5 z trzema grami (FIFA 23, TLOU2, Ghost od Tsushima) w promocji za jedyne 2299 zł!

PlayStation 5 FIFA 23 The Last of Us Part II Ghost of Tsushima

W oficjalnym sklepie Allegro ruszyła właśnie fantastyczna promocja na konsolę PlayStation 5 z napędem oraz zestawem gier. Konsolę wraz z grami można kupić obecnie za 2299 zł. Zawarte w zestawie produkcje to:

  • FIFA 23
  • The Last of Us: Part II
  • Ghost of Tsushima Edycja Standardowa

FIFA 23 w wersji na PS5 oferowana jest w postaci kodu do pobrania, The Last of Us: Part II oraz Ghost of Tsushima otrzymujemy zaś jako wersje pudełkowe na PS4, działające na najnowszej konsoli Sony w trybie wstecznej kompatybilności. Nie wiemy, jak długo potrwa promocja, ale zainteresowanym naprawdę radzimy się spieszyć — takie okazje nie zdarzają się często, więc towar może wyprzedać się w każdej chwili!

Kup PlayStation 5 z trzema grami (FIFA 23, TLOU2, Ghost od Tsushima)

Koszt dostawy kurierem do domu rozpoczyna się od 12,99 zł, jednak dla posiadaczy pakietu Allegro Smart wysyłka jest darmowa. Sklep oferuje również możliwość zakupu zestawu na 10 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.