Konsola PlayStation 5 z Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West dostępna za 2799 zł!

PlayStation 5 + Gran Turismo 7 + Horizon Forbidden West

W sklepach wystartowała właśnie bardzo ciekawa promocja na PS5 w zestawie z grami Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West. Jak na obecne czasy i słabą dostępność, cena jest naprawdę dobra. Zainteresowanym graczom radzimy się spieszyć, bo oferty są ograniczone czasowo.

Kup PlayStation 5 w zestawie z Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD i Media Markt. Zestaw można też kupić na raty 0%.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.