Zestaw: słuchawki HyperX Streamer Starter Pack Cloud Core + SoloCast dostępny za 369 zł

HyperX Streamer Starter Pack Cloud Core + SoloCast

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się całkiem ciekawa promocja, która powinna zainteresować każdego aspirującego streamera. Zestaw, w skład którego wchodzą słuchawki HyperX Streamer Starter Pack Cloud Core oraz mikrofon HyperX SoloCast dostępny jest za 369 zł, czyli 100 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 9 maja lub do wyczerpania zapasów.

HyperX Streamer Starter Pack Cloud Core + HyperX SoloCast

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.