Zestaw Xbox Series X + Diablo 4 dostępny w promocji za 1999 zł. Sama konsola w tej samej cenie

Xbox Series X Diablo 4

Sklep Media Expert dość pokaźnie przecenił konsolę Xbox Series X, a do tego dorzucił do zestawu najnowszą produkcję Blizzarda, a więc Diablo 4. Najmocniejszą konsolę na rynku w zestawie z grą można kupić już za 1999 zł. Jeśli kogoś tytuł ten nie interesuje, to w tej samej cenie nabyć można też samą konsolę Microsoftu.

Kup konsola Xbox Series X

Dostawa do domu oraz Paczkomatu In Post jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 10 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.