Świetne zestawy z konsolą Xbox Series X dostępne od 2985 zł z wysyłką! Możliwe 30 rat 0%

Zestaw Xbox Series X

Dostępność Xboxa Series X jest tragiczna, ale w sklepie RTV EURO AGD właśnie pojawił się „nowy rzut” całkiem ciekawych zestawów, których ceny zaczynają się od 3030 zł z wysyłką. Zainteresowanym osobom radzimy dokonać zakupu czym prędzej, bo konsole sprzedają się na pniu i zaraz może ich zabraknąć, mimo że jak na razie wybór jest całkiem spory.

Kup zestaw z konsolą Xbox Series X

Aby kupić powyższe zestawy w podanych cenach, trzeba dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można uregulować nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep zapłaci za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z