Zielony kontroler Xbox Series dostępny za 199 zł! Bardzo dobra okazja

Xbox Series kontroler Velocity Green

W sklepie RTV EURO AGD ruszyła świetna promocja na kontroler Xbox Series w kolorze Velocity Green, który działa zarówno z najnowszymi Xboxami, jak i Xboxem One oraz PC-tami. Obecnie pada można kupić za jedyne 199 zł, co jest świetną okazją, a już zwłaszcza za ten kolor. Oferta może się wyprzedaż w każdej chwili, dlatego tradycyjnie radzimy się spieszyć.

Kup zielony kontroler Xbox Series (Velocity Green)

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Ktoś się skusi? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.