W środę CD Projekt Red ogłosiło, że rozpoczęła się preprodukcja Cyberpunk 2. Dotychczas kontynuacja Cyberpunk 2077 była znana graczom pod kryptonimem Projekt „Orion”, więc internet eksplodował, gdy padła nazwa „Cyberpunk 2”. Teraz głos w tej sprawie zabrała warszawska ekipa.
CD Projekt Red o nazwie nowego Cyberpunka

Czy kolejna część Cyberpunka to po prostu Cyberpunk 2? Takie pytanie zrodziło się w głowach miłośników gry stworzonej przez rodzime studio, gdy w mediach pojawiła się grafika sugerująca właśnie taki tytuł. W związku z tym redakcja The Verge postanowiła skontaktować się z CD Projekt Red, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Przedstawicielka studia wyjaśniła, że nie jest to jeszcze ostateczna nazwa.
Cyberpunk 2 nie jest oficjalnym tytułem. Cyberpunk 2oznacza po prostu, że to kolejna gra w uniwersum Cyberpunka.
Ola Sondej dla The Verge
- Sprawdź aktualne ceny Cyberpunk 2077 w Instant Gaming Brak prowizji za płatność
- Sprawdź aktualne ceny Cyberpunk 2077 w Eneba 3% taniej z kodem XGPPL skopiujPrzejdź do sklepu
- Sprawdź aktualne ceny Cyberpunk 2077 w GAMIVO 10% taniej z kodem XGP6 skopiujPrzejdź do sklepu
Na koniec warto dodać, że kontynuacja Cyberpunka to wciąż odległa sprawa. CD Projekt Red skupia się obecnie na nowych wiedźmińskich przygodach. Nowa odsłona Wiedźmina ma zadebiutować najwcześniej po 2026 roku.
Źródło: The Verge
Dyskusja na temat wpisu
Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.