[Ankieta] Którą wersję abonamentu Xbox Game Pass posiadasz?

Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass jest dostępny w trzech wersjach: Ultimate oraz osobno na PC i konsole. Mogłoby się wydawać, że najpopularniejsza jest ta pierwsza, ale czy rzeczywiście? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie widocznej poniżej. Jej wyniki są jawne – aby je podejrzeć, wystarczy kliknąć przycisk „Zobacz wyniki”.

Ta ankieta jest już niedostępna.

Każdy może oddać głos tylko jeden raz. Napiszcie w komentarzach poniżej, co was skłoniło do wyboru konkretnej wersji subskrypcji!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.