[Ankieta] Czy będziesz oglądać dzisiejszą konferencję Xbox Stream na Gamescom 2021?

Gamescom 2021 Xbox Stream

Już dziś o 19:00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Xbox Stream na wydarzeniu Gamescom 2021. Podczas jej trwania Microsoft ujawni m.in. nowe gry zmierzające na Xboxa i do abonamentu Xbox Game Pass. Transmisja potrwa mniej więcej 90 minut i będzie można ją oglądać na żywo w mediach społecznościowych Xboxa oraz na Twitchu i YouTube.

Nie da się ukryć, że konferencja zapowiada się ekscytująco. Dlatego też pytanie do was, drodzy czytelnicy: czy będziecie ją oglądać? Dajcie znać w poniższej ankiecie.

Ta ankieta jest już niedostępna.

Każdy może zagłosować tylko raz. Tytułowe wydarzenie podsumujemy na łamach XGP.pl, więc zerknijcie do nas po 20:00!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.