[Ankieta] Czy korzystasz z grania w chmurze w ramach Xbox Cloud Gaming?

Xbox Cloud Gaming

Ostatnio pytaliśmy, od jak dawna opłacacie subskrypcję Xbox Game Pass. Wyniki wskazują, że większość z was korzysta z usługi Microsoftu dłużej niż pół roku. Dziś chcielibyśmy sprawdzić, jak wiele osób gra w chmurze dzięki Xbox Cloud Gaming, czyli rozwiązaniu wchodzącym w skład abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Zachęcamy do oddania głosu w poniższej ankiecie, której wyniki jak zawsze są jawne.

Ta ankieta jest już niedostępna.

Każdy może zagłosować tylko raz. Swoją drogą dzisiaj na naszym portalu pojawił się artykuł, w którym wybieramy najlepszy pad do telefonu. Jeśli więc gracie w chmurze na swoich smartfonach, to być może zainteresuje was jego treść.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.