[Ankieta] Gra miesiąca w Xbox Game Pass – luty 2021

Gra miesiąca w Xbox Game Pass - luty 2021

Co prawda luty jeszcze się nie skończył, ale wszystkie gry zaplanowane na ten miesiąc trafiły już do abonamentu Xbox Game Pass. Dlatego też nie ma sensu dłużej zwlekać, by sprawdzić, który z dodanych tytułów cieszy się największym zainteresowaniem wśród subskrybentów usługi Microsoftu. Jak co miesiąc, zachęcam do oddawania głosów w poniższej ankiecie.

Ta ankieta jest już niedostępna.

Głosowanie trwa do 31 marca. Każdy może udzielić odpowiedzi tylko raz.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.