[Ankieta] Od jak dawna opłacasz subskrypcję Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass

Subskrypcja Xbox Game Pass zadebiutowała 1 czerwca 2017 roku, a więc jest już z nami ponad 4 lata. Popularność usługi Microsoftu stale rośnie, ale jak wielu jest z nią od początku, a ilu opłaca abonament dopiero od niedawna? Ciężko powiedzieć, dlatego zachęcamy do udzielania odpowiedzi w poniższej ankiecie, której wyniki są jawne dla wszystkich.

Ta ankieta jest już niedostępna.

Jeśli żadna z dostępnych odpowiedzi nie pasuje do twojego stażu, to po prostu wybierz przedział czasowy najbliższy prawdzie. W komentarzach możesz też dać znać, czy opłacasz Game Passa bez przerwy, czy może czasami pozwalasz subskrypcji wygasnąć.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.