Czy można pobrać The Sims 4 za darmo?

The Sims 4

The Sims 4 to niekwestionowany hit, który mimo premiery w 2014 roku wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy z całego świata. Co prawda wirtualny symulator życia od Electronic Arts nie ma zbyt dobrych ocen w serwisach takich jak Metacritic, ale najwyraźniej mało kto się nimi przejmuje. Mając na uwadze niesłabnącą popularność tytułowej gry, nie ma nic dziwnego w tym, że wiele osób zastanawia się, jak pobrać The Sims 4 za darmo. W niniejszym artykule odpowiemy sobie na to pytanie, przy okazji weryfikując, czy jest to w ogóle możliwe.

The Sims 4 za darmo — co, jak i gdzie?

The Sims 4
The Sims 4

Nie ma się co oszukiwać: na ten moment nie można nigdzie ściągnąć pełnej wersji The Sims 4 za darmo. W 2019 roku gra w wersji na PC została udostępniona bezpłatnie na Originie, ale te czasy już dawno minęły. Obecnie, aby uzyskać legalny dostępny do omawianej produkcji, trzeba za nią zapłacić.

W sieci można natrafić na wiele portali tłumaczących jak bezpłatnie pobrać The Sims 4, ale jest to jawne wprowadzanie czytelników w błąd lub propagowanie pirackiego oprogramowania. Innymi słowy — poszukując darmowych gier, warto mieć się na baczności.

Darmowe The Sims 4 nie istnieje, ale grę można kupić bardzo tanio

Zwiastun The Sims 4

Jak już ustaliliśmy, na ten moment nie pobierzemy nigdzie legalnej wersji The Sims 4 za darmo. Na szczęście gra jest dostępna naprawdę tanio, ponieważ ma ona już swoje lata — hit Electronic Arts bez większego problemu kupimy za mniej niż 50 zł niezależnie od platformy, na której gramy.

Ewentualnie można postawić na subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate lub EA Play, gdzie również znajdziemy omawianą produkcję. EA Play kosztuje tylko 80 zł rocznie, a poza The Sims 4 zapewnia dostęp do dziesiątek gier EA. Natomiast Xbox Game Pass Ultimate to wydatek rzędu 54,99 zł miesięcznie, ale wcale nie trzeba tyle płacić, aby móc cieszyć się tym abonamentem — z naszym poradnikiem można kupić go znacznie taniej, zyskując dostęp do The Sims 4 oraz setek innych gier.

The Sims 4 za darmo — podsumowanie artykułu

Pisaliśmy już, że Minecraft za darmo nie istnieje, a na darmowe GTA 5 nie ma co liczyć. Niestety w przypadku tytułowej gry sytuacja wygląda tak samo — bezpłatnie pobierzemy co najwyżej mody do The Sims 4.

Przeczytaj też: Komendy do CS:GO

Electronic Arts doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że ma w rękach kurę znoszącą złote jaja. Mimo że premiera gry odbyła się w 2014 roku, to studio wciąż tworzy i wydaje nowe dodatki, zarabiając na nich niemałe pieniądze. Mając to wszystko na uwadze, w najbliższym czasie raczej nie powinniśmy liczyć na powtórkę z 2019 roku, kiedy to rzeczywiście rozdano The Sims 4 za darmo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z