The Sims 4 dostępne za darmo! Twórcy zapowiadają, że nadal będą rozwijać swoją produkcję

The Sims 4

Jakiś czas temu na naszym portalu powstał artykuł, w ramach którego napisaliśmy, że na darmowe The Sims 4 nie ma co liczyć. Okazuje się, że konieczna będzie jego aktualizacja, ponieważ w sieci pojawił się pewien przeciek, który sugerował, że ten popularny „symulator życia” przejdzie na model free-to-play. Teraz już bez cienia wątpliwości możemy przekazać radosną nowinę.

The Sims 4 za darmo od 18 października 2022 roku

The Sims 4 Daily Save
The Sims 4, budynek

Electronic Arts i Maxis ogłosiły, że od 18 października 2022 roku podstawową wersję The Sims 4 będzie można odebrać zupełnie za darmo. Ponadto od 14 do 17 października gracze, którzy wcześniej zakupili tę produkcję, otrzymają w prezencie kolekcję nazwaną „Oaza Wystroju”. Aby otrzymać wspomniany pakiet, należy zalogować się do gry i przyjąć go w menu głównym.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Na tym jednak dobre wiadomości się nie kończą, twórcy bowiem zapowiadają, że nie zaprzestają prac nad grą, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej skupią się od teraz na tworzeniu i wydawaniu nowej zawartości. Więcej szczegółów na ten temat przekazane zostanie podczas transmisji Behind the Sims Summit, która odbędzie się 18 października 2022 roku o godzinie 19:00 (czasu polskiego). Na koniec warto wspomnieć, że darmowe The Sims 4 dostępne będzie na PC, MacOs, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.