The Sims 4 dostępne za darmo! Twórcy zapowiadają, że nadal będą rozwijać swoją produkcję

The Sims 4

Jakiś czas temu na naszym portalu powstał artykuł, w ramach którego napisaliśmy, że na darmowe The Sims 4 nie ma co liczyć. Okazuje się, że konieczna będzie jego aktualizacja, ponieważ w sieci pojawił się pewien przeciek, który sugerował, że ten popularny „symulator życia” przejdzie na model free-to-play. Teraz już bez cienia wątpliwości możemy przekazać radosną nowinę.

REKLAMA

The Sims 4 za darmo od 18 października 2022 roku

The Sims 4 Daily Save
The Sims 4, budynek

Electronic Arts i Maxis ogłosiły, że od 18 października 2022 roku podstawową wersję The Sims 4 będzie można odebrać zupełnie za darmo. Ponadto od 14 do 17 października gracze, którzy wcześniej zakupili tę produkcję, otrzymają w prezencie kolekcję nazwaną „Oaza Wystroju”. Aby otrzymać wspomniany pakiet, należy zalogować się do gry i przyjąć go w menu głównym.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Na tym jednak dobre wiadomości się nie kończą, twórcy bowiem zapowiadają, że nie zaprzestają prac nad grą, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej skupią się od teraz na tworzeniu i wydawaniu nowej zawartości. Więcej szczegółów na ten temat przekazane zostanie podczas transmisji Behind the Sims Summit, która odbędzie się 18 października 2022 roku o godzinie 19:00 (czasu polskiego). Na koniec warto wspomnieć, że darmowe The Sims 4 dostępne będzie na PC, MacOs, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!