Startuje Black Magic Friday Giveaway! Wygraj RTX 4090, PS5, Xbox Series X lub inne cenne nagrody

Instant Gaming giveaway Black Friday 2022

Do Black Friday 2022 jeszcze trochę czasu, ale sklep Instant Gaming już postanowił zacząć odliczanie do największego święta zakupowego w tym roku. Mamy tutaj na myśli organizację konkursu Black Magic Friday Giveaway, w którym można wygrać fantastyczne nagrody – m.in. RTX 4090, PS5 i Xboxa Series X. Wzięcie udziału w giveawayu jest niezwykle proste i nie powinno zająć więcej niż 2 minut!

Black Magic Friday Giveaway – weź udział w konkursie i zgarnij cenne nagrody

Instant Gaming Black Friday 2022 giveaway
Zdecydowanie warto wziąć udział!

Już 25 listopada w sklepie Instant Gaming rozpocznie się Black Friday. Wówczas przecenione zostaną setki gier na PC i konsole, które będzie można kupić tanio jak nigdy dotąd. Aby uprzyjemnić oczekiwanie na start promocji, firma zorganizowała konkurs, w którym może wziąć udział każdy. Do wygrania są następujące nagrody:

  • Steam Deck  
  • PS5  
  • Nintendo switch OLED
  • Karta graficzna Nvidia RTX 4090
  • Monitor Samsung LC32G53TQWRXEN Curved 32” 
  • Xbox Series X 
  • 20 kart podarunkowych o wartości €50 (doładowania do Instant Gaming)

Trzeba uczciwie przyznać, że przygotowano naprawdę atrakcyjne łupy. Dlatego też zdecydowanie warto o nie zawalczyć; poniżej opisujemy, jak wziąć udział w konkursie.

Jak wziąć udział w konkursie Black Magic Friday Giveaway, aby zawalczyć o RTX 4090, PS5, Xbox Series X i inne nagrody?

Giveaway rozpoczyna się dzisiaj (18.11) i trwa do 25 listopada, czyli Czarnego Piątku. Tego dnia zostanie wyłonionych aż 26 zwycięzców, z których każdy zgarnie jedną losową nagrodę z powyższej listy.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przejść na stronę sklepu, klikając poniższy przycisk. Następnie wystarczy tylko postępować zgodnie z opisanymi tam instrukcjami.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, bo można tylko zyskać – jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, jest założenie konta w sklepie Instant Gaming, jeżeli oczywiście ktoś jeszcze go nie ma. Powodzenia!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.