10. urodziny World of Tanks Modern Armor! Weź udział w konkursie i wygraj kody premium do gry

10. rocznica Modern Armor

World of Tanks Modern Armor, czyli „WoT na konsole”, obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji wraz z firmą WARGAMING przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym to wygrać możecie kody premium do tejże gry. Rozdajemy aż 10 kuponów o wartości ok. 50 euro każdy. Brzmi dobrze? Czytaj dalej, jak możesz zawalczyć o swój kupon premium!

10 kodów premium do World of Tanks Modern Armor na 10. urodziny gry –jak wziąć udział w konkursie?

Choć ciężko w to uwierzyć, minęło już 10 lat od premiery World of Tanks Modern Armor. Jeżeli jesteś aktywnym graczem tejże produkcji, masz szansę zdobyć kod premium do wspomnianej gry, który odblokuje Ci dostęp do czołgu premium VIII poziomu 50TP Prototyp.

Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzach pod postem odpowiedz na pytanie – „Jaka była Twoja najbardziej pamiętna rozgrywka w World of tanks Modern Armor?„. Odpowiedzi przyjmujemy do 15 lutego 2024 do godziny 18:00. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej dnia 16.02 do godziny 22:00 w odpowiedzi na zwycięski komentarz – poprosimy wówczas o kontakt mailowy; po weryfikacji uczestnika wyślemy kod do zawartości premium.

UWAGA: Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę. Regulamin konkursu jest dostępny pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.